XI Polickie Targi Gospodarcze już za nami!

Rate this post

Jedno z najważniejszych wydarzeń polickiej wiosny dobiegło końca. O czym mowa? Oczywiście o Polickich Targach Gospodarczych! W tym roku cieszyliśmy się już jedenastą edycją tej cyklicznej imprezy. W dniach 14–15.04.2018 w odremontowanej hali OSiR Police zaprezentowały się firmy, instytucje oraz organizacje nie tylko z Polski, ale również z Niemiec. Targi trwały dwa dni. Swoją obecnością uświetniło je wielu gości, między innymi członkowie delegacji z miast zaprzyjaźnionych i partnerskich. Gwiazdą wieczoru pierwszego dnia był sam CZADOMAN.

Okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy

Co ma na celu wydarzenie takie jak Polickie Targi Gospodarcze? Podczas dwóch dni ich trwania swoją ofertę przedstawiają firmy i stowarzyszenia z powiatu polickiego i nie tylko – w tym roku było ich aż 70! Wśród wystawców znalazły się oprócz polskich firm także Zoo Ueckermunde i miasto partnerskie Pasewalk. Organizatorom targów zależy na utrwaleniu dotychczasowej współpracy gospodarczo-kulturowej, umożliwieniu uczestnikom nawiązania kontaktów, a także ogólnym podtrzymaniu ducha przedsiębiorczości w regionie.

Strefa kultury

Nie samą pracą człowiek żyje! Targi gospodarcze takie jak te odbywające się w naszym mieście to także ważna okazja do zaprezentowania dorobku artystycznego gminy. Tytuł największej imprezy wystawienniczej tej części pogranicza zobowiązuje – jak co roku organizatorzy przygotowali bogaty program artystyczny, który uprzyjemnił odwiedzającym czas spędzony na targach. Swoimi występami zachwyciły zespoły dziecięce i młodzieżowe Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach oraz polickich szkół i przedszkoli. Drugi dzień imprezy zakończył się spektakularnym występem orkiestry Brass Band z Goleniowa. Dużą atrakcją była również towarzysząca wydarzeniu loteria, której zwyciężczyni otrzymała rower górski, a inni uczestnicy wiele atrakcyjnych nagród.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Źródło zdjęć:

http://police.pl/galerie/947-xi-polickie-targi-gospodarcze.html

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.