XII Piknik Organizacji Pozarządowych w Policach

Jutro, 8 września, odbędzie się kolejny Piknik Organizacji Pozarządowych w Policach. Już po raz dwunasty polickie NGO-sy zaprezentują swoje osiągnięcia, opowiedzą o codziennej pracy, zachęcą policzan do angażowania się w działania wolontariackie, ale także pokażą, że są po to, aby wspierać mieszkańców naszego miasta w różnych sytuacjach życiowych (na przykład gdy potrzebują pomocy prawnej).

Do udziału w tegorocznym pikniku zgłosiło się 20 organizacji. Zaprezentują się one mieszkańcom w godzinach 12-16 na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach.

Podczas imprezy poznamy zarówno organizacje zajmujące się problemami osób niepełnosprawnych, jak i aktywizacją młodzieży i seniorów czy ekologią.
Oprócz możliwości porozmawiania z aktywistami, otrzymania materiałów informacyjnych, będzie można po prostu miło spędzić czas. Organizatorzy zapewnili bowiem konkursy z nagrodami, występy, atrakcje dla dzieci czy grilla.

Redakcja bbpolice.pl zachęca do udziału w wydarzeniu! To kolejny sposób na pokazanie, że Police to miasto, które aktywnie działa na rzecz lokalnych społeczności i że mieszkańcy aktywnie angażują się w jego kształtowanie. Niebawem wybory samorządowe – bądźmy aktywni nie tylko podczas głosowania, ale także na co dzień. Organizacje pozarządowe i zaangażowanie w ich działania oraz korzystanie z ich doświadczenia to na to najlepszy sposób!

Więcej informacji o imprezie i zaangażowanych NGO na stronie: www.ngo.police.pl

Foto: police.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.