Wakacje w gminie? Czemu nie!

Rate this post

Jak podczas każdego sezonu urlopowego, tak i tym razem Police pokazują swoją aktywną stronę. Każde ferie i wakacje są okazją do skorzystania z szerokiej oferty zajęć (w większości bezpłatnych) dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy urlop spędzają w gminie. Co czeka nas tym razem? Oczywiście rajdy rowerowe, zajęcia w MOK Police czy imprezy na terenie Kompleksu Rekreacyjno – Plażowego w Trzebieży. A to na pewno nie koniec atrakcji tego lata!

Rodzinny Rajd Rowerowy

Już w sobotę 13 lipca o godzinie 10.00 odbędzie się Wakacyjny Rodzinny Rajd Rowerowy. Trasa obejmująca ok. 16 kilometrów będzie przebiegać wyłącznie ścieżkami rowerowymi, dzięki czemu najmłodsi biorący udział w Rajdzie będą mogli czuć się bezpieczniej. Prócz wspólnej jazdy na uczestników będą czekać inne atrakcje – szczególnie nakierowane na dzieci. Każdy dostanie także słodki poczęstunek i pamiątkę z okazji udziału w imprezie. Zgłoszenia będą przyjmowane na miejscu. Rajd ruszy z terenu Kompleksu Sportowo – Rekreacyjnego OSIR w Policach (ul. Piaskowa).


Zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

MOK Police, jak co roku, organizuje zajęcia w Policach i Trzebieży. To skierowane głównie do najmłodszych atrakcje, które są nie tylko okazją do tego, aby przyjemnie spędzić czas i poznać nowych ludzi, ale także nabyć nowe umiejętności. W tym roku w programie znalazły się zajęcia ceramiczne, plastyczne, fotograficzne, a także codzienne zajęcia na świetlicy (tenis stołowy, kafejka internetowa, bilard, playstation, planszówki). MOK w tym roku organizuje także Kino Plenerowe. Pierwszy pokaz odbył się 28 czerwca, kolejny już 20 lipca. Film „Rozumiemy się bez słów” będzie można zobaczyć na polanie za SP nr 8. Pod koniec sierpnia czeka nas natomiast coroczny Jarmark Augustiański w Jasienicy. Pełen wykaz atrakcji i szczegółowy program znajduje się na stronie ośrodka:  http://mokpolice.pl/.

Kompleks Rekreacyjno – Plażowy w Trzebieży

Pod koniec czerwca na terenie Kompleksu Rekreacyjno – Plażowego w Trzebieży odbyła się impreza „Czas na EkoTrzebież”. Warsztaty, występy, konkursy sportowe i inne atrakcje przyciągnęły tłumy, także z Polic. Choć na co dzień możemy cieszyć się piękną przestrzenią ośrodka, chcielibyśmy częściej uczestniczyć w podobnych imprezach! Miejmy nadzieję na to, że organizatorzy zechcą powtórzyć podobny event – dzięki takim atrakcjom chcemy zostawać w naszym regionie przez cały rok!

/fot. www.police24.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.