Sportowe powitanie Nowego Roku

Powitali nowy rok na sportowo! kąpielą w zimnej wodzie
5 (100%) 1 vote

Po pierwsze… sport!

Nasi mieszkańcy wielokrotnie udowadniali, że wspólne spędzanie czasu i sport, to nieodłączny element Polickiego życia. Nikogo nie może dziwić więc wyjątkowe powitanie Nowego Roku, które odbyło się… na stadionie piłkarskim! Takie wejście w Nowy Rok to już pilicka tradycja: w tym roku na murawie spotkali się Oldboje Chemika Police oraz Członkowie Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Tytan”. Imprezę uświetniła postać burmistrza miasta, pana Władysława Diakuna.

Tytani sportu

Początki noworocznych rozgrywek wyglądały nieco inaczej. Do pierwszych spotkań Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Tytan” dochodziło jeszcze na stadionie przy ulicy Siedleckiej. Powstanie boiska ze sztuczną murawą przy ulicy Piaskowej sprawiło, że mecze zaczęły odbywać się właśnie tam. Dziś noworoczny mecz to już prawdziwa tradycja.  Spotkanie to ważne wydarzenie w Towarzystwie. Rozgrywki pokazują, że noworoczna impreza może być dobrą zabawą, która procentuje dobrą kondycją.

Oldboje w formie

Dla Oldbojów Chemika Police noworoczny mecz to również wyjątkowe wydarzenie. Spotkanie otwarte zostało przez burmistrza Polic Władysława Diakuna oraz trenera koordynatora Chemika Police Mirosława Masicza:

Życzę Wam wszystkim zdrowia, szczęścia oraz wszystkiego co najlepsze.Mirosław Masicz, trener koordynator Chemika Police

Przed meczem zgromadzeni sportowcy złożyli sobie życzenia i przywitali Nowy Rok symboliczną lampką szampana. Mamy nadzieję, że noworoczne rozgrywki przyniosą naszym zawodnikom szczęście w nadchodzącym sezonie. Trzymamy kciuki!

Źródło zdjęcia: http://www.dziennikpolicki.pl/pilka-nozna/4435-powitali-nowy-rok-tradycyjnie-na-boisku-zdjecia.html

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.