Pomóżmy Marcinowi Smolińskiemu

Mieszkańcy Polic organizują się w słusznej sprawie. Tym razem chodzi o pomoc 43-letniemu Marcinowi Smoleńskiemu z Niekłończycy, który od kilku lat choruje na guza mózgu. Marcin ma żonę, dzieci i chce żyć. Ale obecnie jedynym ratunkiem jest dla niego protonoterapia i chemioterapia w Niemczech. Jej koszt do 30 tysięcy euro. Rodzina nie może pozwolić sobie na taki wydatek.

W niedzielę, 16 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się więc Festyn Charytatywny, podczas którego będą zbierane pieniądze na ten cel. Impreza rozpocznie się o 14.00, ale już od 12.00 będzie można zacząć pomagać. Bowiem w godzinach 12-15 Daniel Traut, mistrz świata w strzyżeniu na czas, będzie zbierał pieniądze także na ten cel.

Festyn uświetnią występy zespołów CORD, Less, W DeHe czy występ stowarzyszenia Dźwięki Polic i Edyta Nitkiewicz. W czasie imprezy będzie można spróbować domowych wypieków czy przejechać się zabytkowym samochodem. Festyn to także niepowtarzalna okazja do tego, aby zobaczyć panoramę Polic – na parkingu przed MOK stanie bowiem nowoczesny podnośnik strażacki. Nie obędzie się też bez gratki dla kibiców – będzie można wylicytować koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego.

Zjawmy się tłumnie, aby pomagać przez zabawę!

/Plakat: www.police24.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.