Oni kochają się śmiać! Prawie 1300 osób obejrzało Policki Festiwal Komedii

Śmiech to zdrowie

Mieszkańcy naszego miasta nie wyobrażają sobie, że wiosnę można powitać inaczej niż… śmiechem! W połowie marca już po raz kolejny odbył się Policki Festiwal Komedii – wydarzenie, które co roku gromadzi na widowni miłośników teatru i dobrej rozrywki. W tym roku w festiwalu uczestniczyło niemalże 1300 osób. Byli to nie tylko policzanie, ale również mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz Szczecina. Kto w ostatniej chwili zdecydował się na wzięcie udziału w wydarzeniu, mógł się zdziwić. Pula biletów wyprzedała się z ogromnym wyprzedzeniem!

Rozrywka z najwyższej półki

W ramach tegorocznej edycji Polickiego Festiwalu Komedii widzowie mieli okazję obejrzeć cztery znakomite spektakle. Były to:  „Kłamstwo” w reż. Wojciecha Malajkata, „Księżyc nad Buffalo” w reż. Jana Tomaszewicza, „Ranny Ptaszek” w reż. Dariusza Taraszkiewicza oraz „Mayday” w reż. Dariusza Majchrzaka. W obsadach znaleźli się znani i lubieni aktorzy filmowi oraz teatralni, m. in. Joanna Liszowska, Piotr Szwedes, Sambor Czarnota, Barbara Bursztynowicz czy Wojciech Wysocki. Ceny biletów wahały się między 30 zł za najtańszy bilet ulgowy a 60 zł za najdroższy bilet normalny. Można było także nabyć karnet na wszystkie spektakle – normalny za 160 zł, a ulgowy za 120 zł. Każde z przedstawień odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Święto dobrej zabawy

Publiczność festiwalu komedii nie była zawiedziona. Przez cztery wieczory widzowie śmiali się do rozpuku z błyskotliwych dialogów i żartów, rodzinnych perypetii, małżeńskich wpadek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przedstawione historie oprócz olbrzymiej dawki dobrego humoru niosły też za sobą proste, lecz ważne prawdy życiowe – czym skłaniały uczestników festiwalu do refleksji. Wymianę spostrzeżeń widzowie musieli jednak odłożyć na później, bo w holu czekały na nich dodatkowe atrakcje: ścianka do zdjęć i czerwony dywan. Trudno było sobie odmówić selfie z transparentem I ❤ MOK. My też kochamy MOK i dziękujemy miastu za organizację wydarzenia, które przysporzyło wszystkim tyle śmiechu. Nie możemy się doczekać przyszłorocznej edycji!

Źródło zdjęć:

Policki Festiwal Komedii

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.