Nowy rok szkolny z darmowymi przejazdami!

To będzie dobry rok dla uczniów szkół podstawowych, którzy są mieszkańcami Gminy Police! Od tego roku będą mogli oni bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej. Ale UWAGA – nie wystarczy legitymacja szkolna!

Uczeń musi posiadać Szczecińską Kartę Aglomeracyjną lub Szczecińską Kartę Rodzinną. Wyrobienie SKA jest bezpłatne i szybkie (trwa maksimum 5 dni, ale zwykle można ją wyrobić „na poczekaniu”). Wydawanie SKR regulują przepisy dotyczące programu Szczecin Przyjazny Rodzinie.

Po uzyskaniu karty, posiadacz musi zgłosić się do punktu personalizacji kart (lista tutaj: https://www.zditm.szczecin.pl/pasazer/sprzedaz-biletow,kasy-biletowe), aby zostały jej nadane specjalne uprawnienia. Są one nadawane na okres do 30 września (zgodnie z okresem ważności legitymacji).

Ulga dotyczy uczniów szkół podstawowych zamieszkałych w Gminie Police i dotyczy także tych uczniów, którzy uczęszczają do szkół spoza gminy.
Przypominamy, że dzieci do lat 8 mogą bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej i w ich przypadku nie ma konieczności wyrabiania karty.

Więcej informacji: http://www.police.pl/wiadomosci/aktualnosci/1135-bezplatne-przejazdy-dla-dzieci-ze-szkol-podstawowych-zamieszkalych-w-gminie-police.html

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.