Ferie czas zacząć!

Właśnie rozpoczęliśmy ferie zimowe w województwie zachodniopomorskim. Uczniowie wreszcie mają chwilę wytchnienia od nauki, a miasto na ten czas wprowadza parę zmian w komunikacji miejskiej. Przez dwa tygodnie czeka nas także sporo atrakcji, szczególnie dla dzieciaków, które zostają w Policach.

Zmiany w kursowaniu autobusów

Do 8 lutego będą zawieszone linie autobusowe numer 109 i 110. Kilka innych autobusów nie będzie kursowało w dni szkolne, a linia 111 będzie kursować tak, jak w dni wolne od nauki. Szczegółowe rozkłady można znaleźć na stronie ZDiTM.

Łyżwy dla dzieci


Wydział Oświaty i Kultury zapoczątkował akcję „Ferie bez nudy”. W jej ramach dzieci uczęszczające do przedszkola i szkół podstawowych na terenie Gminy mogą nieodpłatnie korzystać z lodowiska przy Zespole Szkół w Policach. Bezpłatnie będą mogły także wypożyczyć łyżwy. Lodowisko będzie otwarte od 10.30 do 21.00 z kilkoma przerwami na czyszczenie tafli. Dzieci ze szkół podstawowych muszą pamiętać o konieczności okazania legitymacji szkolnej.


Warsztaty w MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Policach jak zwykle nie zawodzi. Przez całe ferie odbywają się tu warsztaty: taneczne, śpiewu, cyrkowe, graficzne, malarskie, ceramiki, robotyki, fotografii, a nawet… vlogowania. Warsztaty prowadzone przez profesjonalistów odbywają się codziennie między 12.00 a 15.00. Są bezpłatne, ale ich ilość  jest ograniczona. Program i informacje o zapisach można uzyskać na stronie www placówki: www.mokpolice.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.