Dzieje się! Nadchodzące wydarzenia w Policach

5 (100%) 1 vote

Police żyją! W nadchodzących dniach mieszkańcy naszego miasta będą mogli wziąć udział w wydarzeniach sportowych, kulturalnych, a także pomóc innym i… zadecydować o losach regionu! Co nas czeka?

—–
I Police MTB Maraton

Policka Akademia Sportu zaprasza na pierwsza tego typu imprezę w regionie! Już 20 maja odbędzie się wyścig skierowany do amatorów kolarstwa, dzieci, młodzieży i dorosłych będzie przebiegał na różnych długościach – 8, 20 i 40 km. Trasa przebiegająca szlakiem Puszczy Wkrzańskiej ma na celu nie tylko promowanie zdrowego stylu życia, ale także piękno naszych polickich lasów.

Regulamin – https://www.facebook.com/zlmtb/
Zgłoszenia – http://domtel-sport.pl/zlmtb/ 

Plakat: materiały organizatora

—–
VII edycja PRZETWORNIKA

Już po raz siódmy spotkamy się podczas „Przetwornika”, czyli ogólnopolskiego przeglądu twórczości młodzieży. Celem projektu jest wspieranie rozwoju podopiecznych Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii. W programie znajdziemy m.in. warsztaty artystyczne, spotkania z ludźmi kultury, prezentacje sceniczne i rękodzieła wychowanków (w tym otwarte, dla publiczności), spotkania z ekspertami.
Tym razem „Przetwornik” odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ośrodka Rozwoju Edukacji. Głównym organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Trzebieży, a całość odbywa się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.

Więcej informacji i program: http://przetwornik.info/#program


Grafika: materiały organizatora

——
Akcja Czerwonej Krwinki

Wczoraj w Nowym Warpnie ruszyła Akcja Czerwonej Krwinki, podczas której mieszkańcy mają możliwość oddania krwi, a tym razem zapisać się także do bazy dawców szpiku. Redakcja „Police Bliżej Ludzi” szczególnie poleca akcję! Jeśli nie udało się Wam być wczoraj, prezentujemy harmonogram IV Powiatowego Tygodnia Czerwonej Krwinki. Dołączcie!

20 maja (niedziela), 10:00-14:00 – Dobra – Ochotnicza Straż Pożarna – ul. Szczecińska 16b
24 maja (czwartek),  9:00-13:00  Police – Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Piaskowa 97 – pobór krwi
27 maja (niedziela), 12:00-16:00 – Police – Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach
3 czerwca (niedziela), 10:00-14:00 – Przecław – Parafia Rzymskokatolicka, Przecław 26

foto: Agnieszka Rychlik-Bakalarz
/Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policac
h

—–
Program Społecznik 2018: punkt informacyjny

Masz pomysł na ciekawy projekt, który chcesz zrealizować w regionie? A może od dawna chodzi Ci po głowie inicjatywa, dzięki której zaktywizujesz lokalną społeczność? Chcesz zmienić oblicze gminy? Na te i inne pomysły pieniądze znajdą się w programie „Społecznik”! Jak uzyskać dotację? Jak napisać wniosek? Gdzie się zgłosić? Odpowiedzi szukaj w punkcie informacyjnym programu Społecznik! 22 maja 2018 od 16.30. do 18.00 w holu Pływalni Zespołu Szkół im.Ignacego Łukasiewicza w Policach dowiesz się więcej!

…a to jeszcze nie wszystko! Przed nami między innymi Dni Polic, które będą okazją do spotkania i wspólnej zabawy przy muzyce największych polskich gwiazd muzyki! Też nie możecie się doczekać?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.